Дошкiльний навчальний заклад яслi-садок № 3 "Чебурашка"

Правила прийому до закладу освіти

Зарахування дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється відповідно електронної черги.

При прийомі дитини у дитячий садок необхідно пред’явити:

-   Заява від батьків;
      -   Копії свідоцтва про народження дитини, ідентифікаційного номеру

дитини;

-         Копії паспорту одного з батьків та його ідентифікаційного номеру;

-         Документи на наявність пільги (якщо така є)

-         Медичний висновок про стан здоров'я дитини і відсутності протипоказань для його прийому до дошкільного навчального закладу.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ваша дитина відвідує наш дошкільний навчальний заклад  «Чебурашка».

Переконливо просимо Вас дотримуватися наших основних умов та правил:

1. Приводити (забирати) дитину на ділянку або в групу і віддавати безпосередньо вихователю.

1.1 Приводити і забирати дитину, з дитячого садку, мають право тільки батьки або особи, які їх замінюють (на підставі юридичних документів), а так само повнолітні родичі з письмового дозволу батьків.

1.2. Приводити і забирати дітей особам у нетверезому стані суворо заборонено.

Режим роботи установи зумовлений виконанням вимог щодо охорони життя та здоров'я дітей і збереження майна ДНЗ.

2. Відвідування батьками установи здійснюється:

- у дні батьківських зборів;

- у дні вечірок і свят;

- у дні Відкритих дверей;

- у будь-який інший час за дозволом завідувачого або вихователя-методиста (у випадках необхідності відвідати заняття, режимні моменти і т.п.).

3.У разі відсутності дитини в ДНЗ з будь-якої причини, необхідно повідомляти вихователя або медпрацівника.

4. Відповідно до «Положення про дошкільний навчальний заклад» затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 № 305, дитина відраховується із КУ ДНЗ :

-    на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, яке виключає

можливість перебування дитини в ДНЗ ;

-    у випадку не відвідування дитиною, без поважних причин  ДНЗ,

більше 2х тижнів;

-    у разі не внесення плати за утримання дитини тривалістю більше  2-х

тижнів після встановленого строку;

-    у разі невиконання правил пунктів 1.1 та 1.2.

5. Для благополучного перебування дитини в дошкільному закладі батьки зобов'язані забезпечити наявність у дитини наступних речей :

- змінні трусики; піжама (в період відключення опалення);

- змінне взуття;

- гребінець пластмасовий.

6. КУ ДНЗ не несе відповідальності за втрату речей, в т.ч. колясок

(місць для зберігання колясок в ДНЗ не передбачено нормами СЕС).

Прохання не годувати дітей вранці і не давати з собою солодощів, жувальних гумок і ін. продуктів, колючих і цінних речей (значки, ланцюжки, сережки, браслети і т.д.). Не надягати дорогі речі в ДНЗ, не приносити дорогих іграшок, книг.

7. Оплата за дитячий сад проводиться в чітко встановлені терміни, здійснюється за харчування за квитанціями в ощадкасу, або інший банк до 15 числа кожного місяця (другі примірники квитанцій надаються вихователю для звіряння).

7.1.Перерахунок оплаченої квитанції, у разі хвороби дитини, провадиться в наступному місяці.
7.2. Батьки предоставляють оплачену квитанцію вихователю.

7.3. Пільгова оплата за ДНЗ надається після подачі до бухгалтерії військово – цивільної адміністрації м.Волноваха Волноваського району Донецької області підтверджуючих документів на пільгу.

7.4. Перерахунок здійснюється з моменту подачі документів.

8. Батьки зобов'язані своєчасно проходити з дітьми огляд фахівців за призначенням медиків і надавати результати обстеження, а також виконувати всі пропозиції освітян, медиків та адміністрації, спрямовані на дотримання інтересів дитини.

8.1. У разі рекомендації ПМПК про переведення дитини в інші установи або спеціальні групи, батьки зобов'язуються здійснити перевід у рекомендовані установи.

9. Категорично заборонено приносити в ДНЗ будь-які медикаменти, просити педагогів давати їх дитині в період його перебування в дитячому садку.

10. Батьки та особи, які їх замінюють, є повноцінними учасниками педагогічного процесу і мають право брати участь в організації дитячих ранків і розваг, екскурсій для дітей, заходів у масштабах міста.

11. В цілях створення комфортних умов перебування дитини в дитячому садку, оформлення предметно-розвивального середовища, збереження майна, приміщень і території ДНЗ, батьки та особи, які їх замінюють, повинні сприяти і вносити посильну допомогу у вирішенні господарських питань.

12. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  робити зауваження педагогам та іншому персоналу ДНЗ в робочий час, створювати конфліктні ситуації, провокаційні дії у присутності дітей.

За будь-яких ситуацій, що виникають у Вас, переконливо просимо звертатися до

завідувачого КУ ДНЗ – Лiтвак Ольга Михайлiвна

моб.тел. 066-941-17-94  в будь-який зручний вам час.

Правила для батьків складено у відповідності з Конституцією України, Законом України «Про освіту», Законом України «Про дошкільну освіту», «Положенням про дошкільний навчальний заклад України», Статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 "Чебурашка "м. Волноваха.