Дошкiльний навчальний заклад яслi-садок № 3 "Чебурашка"

Матеріально- технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально-технічне забезпечення

Дошкільний заклад розташований за адресою м. Волноваха, вул. Лісна, 7. Приміщення ДНЗ одноповерхове та  введене в експлуатацію   у 1961 році. Загальна площа забудови – 473,80 м2. Проектна потужність дитячого закладу розрахована на 35 місць. Територія та приміщення відповідають санітарним нормам і правилам утримання   та   облаштування. Всі приміщення  використовується за  призначенням.  Стан  споруд  на території дошкільного закладу задовільний та відповідає санітарним нормам і правилам облаштування та утримання   установи.

Котельня індивідуальна на твердому палеві, система водопостачання централізована, знаходяться в належному стані. Температура повітря приміщень дошкільного закладу відповідає  санітарним вимогам та контролюється завідувачем і завгоспом.  Рівень  освітлення відповідає правилам і нормам.

Всі групи на території дошкільного закладу мають ігрові майданчики із зеленими насадженнями, гойдалками, є критий павільон. Територія закладу має естетичний вигляд, достатньо озеленена.  Ігрові і спортивні обладнання підтримується у задовільному і безпечному стані.

Територія закладу щоденно прибирається двірником до приходу дітей. Сміття збирається та виноситься в контейнер. Пісок у пісочницях своєчасно змінюється, щоденно вранці зволожується та  перекопується. Газони косяться за потребою. Клумби утримуються в належному стані. Взимку територія очищується від снігу; з дахів убираються  бурульки; приводяться в належний стан пішохідні доріжки (своєчасно посипаються піском, очищується крижане налипання).

Майно дошкільного закладу  знаходиться в належному стані,  відповідає інвентаризаційному обліку.

Розвивальне середовище не містить зайвих предметів, що може обмежувати активність дітей.

В 2018-2019 навчальному році за кошти місцевого бюджету було придбано:

- електропилку;

- бензотример (газонокосилку);

- коврові покриття для дошкільної групи;

- дитячі меблі в ясельну і дошкільну групи;

- електропіч (кухонний блок);

- акустичну систему в музичну залу;

- посуд;

- медикаменти;

- хозтовари;

- дробину;

- канцтовари;

- спецодяг для кочегарів;

- зроблено поточний ремонт в групах.

На 2019-2020 рік заплановано:

• встановлення металевого критого павільону;
  • встановлення огорожі  території ігрового майданчику;
  • утеплення дитячого садка;
  • заміна дверей та вікон в роздягальнях;
  • ремонт пральні та кухонного блоку;
  • заміна підлоги у роздягальнях ясельної і дошкільної груп.